Hunt: Showdown w sierpniu ulegnie transformacji. Koniec z PS4 i Xbox One!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
2 1279
Hunt: Showdown w sierpniu ulegnie transformacji. Koniec z PS4 i Xbox One!

Crytek poinformowało, że najwyższa pora na rewolucję w ich extraction shooterze Hunt: Showdown. Już jakiś czas temu zapowiedziano aktualizację silnika CryEngine i sporo zmian, a teraz przyszła pora na konkrety. Już 15 sierpnia pojawi się darmowa aktualizacja, w ramach której Hunt: Showdown będzie wyglądał lepiej, ale przestanie działać na PlayStation 4 i Xbox One.

Konsole starej generacji stracą dostęp do Hunt: Showdown, ale za to gra szerzej otworzy się na konsole nowej (obecnej) generacji, czyli PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Posiadacze leciwych urządzeń nie utracą kont i nic im nie zostanie skasowane. Gdy tylko przejdą na nowszy sprzęt, odzyskają wszystko bez żadnych problemów. Nie trzeba będzie kupować gry na nowo, a aktualizacja będzie darmowa.

Poza tym Crytek szykuje sporo nowości do Hunt: Showdown, ale na ten moment nie zdradza wszystkich szczegółów. Deweloperzy podkreślają jednak, że sierpniowa aktualizacja będzie jak wypuszczenie kontynuacji lub wydanie gry na nowo. Na pewno dostaniemy nową mapę oraz biom. Znajdzie się miejsce na nowe UI, a także nowy sposób na walkę z oszustami. Konkrety poznamy bliżej premiery.

Hunt: Showdown znajdziecie na Steamie.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube