Hybrydowy MMORPG (fantasy + sci-fi). Rejestracja do Starfall Fantasy: Neverland

Dodany przez guru ponad rok temu
7 3020
Hybrydowy MMORPG (fantasy + sci-fi). Rejestracja do Starfall Fantasy: Neverland

Nowy tydzień, nowy mobilny MMORPG.

Dziś przygotowaliśmy dla was Starfall Fantasy: Neverland – “fantastyczną grę MMORPG z otwartym światem, jakiej jeszcze nie widziałeś”. Tak głosi oficjalny opis gry, ale wiadomo przecież, że słowa producentów należy traktować z dystansem.

Co nie zmienia faktu, że Starfall Fantasy: Neverland zapowiada się… ciekawie. Głównie za sprawą swojego hybrydowego uniwersum, w którym mieszają się różne gatunki i różne epoki. Będzie tutaj trochę fantasy i science-fiction, odwiedzimy zarówno stare czasy, jak i niedaleką przyszłość w futurystycznym świecie.

Gdy tylko spada gwiazda, nagle otwiera się dziura w czasoprzestrzeni, która kiedyś istniała tylko we śnie... Żegnaj z przeszłością, od teraz możesz być kimkolwiek zechcesz!

Na tej stronie (TUTAJ) rozpoczęła się wstępna rejestracja. Im więcej osób zostawi tam swoje dane, tym lepsze nagrody otrzymacie.

Do wyboru będziemy mieli cztery bazowe klasy, które będziemy potem mogli dodatkowo “specjalizować”. Mimo że Starfall nie będzie oficjalnie wspierał “Świętej Trójcy”, to znajdziemy tam postacie tankujące czy supportujące.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube