HYENAS to nowy FPS od twórców serii Total War

Dodany przez Sildu prawie 2 lata temu
1 1356
HYENAS to nowy FPS od twórców serii Total War

Creative Assembly to studio znane najbardziej z serii Total War, dostarczają oni nam tę strategię od wielu lat. Teraz postawili na gatunek FPS.

HYENAS to nowy sieciowy FPS PvEvP, w którym pięć trzyosobowych drużyn graczy rywalizują ze sobą. Ich celem to dostanie się do skarbca i zwinięcie skarbu „popkulturowego” przed innymi rywalami, po zdobyciu takich relikwii trzeba będzie jeszcze bez szwanku uciec. Tytuł ma wyróżniać się sekcjami, w których brakuje grawitacji, ma to umożliwić latanie po lokacjach. Sądząc po opisie, gra ma posiadać dużą brutalność, przynajmniej tak można wywnioskować z opisu gry.

Akcja gry rozgrywać się będzie w przyszłości. Ziemia została zrujnowana, bogaci ludzie skolonizowali Marsa i tam żyją. Reszta ludzi prowadzi nędzne życie w slumsach, które orbitują w kosmosie. Marsjańscy miliarderzy, chcąc spełnić swoje nostalgiczne zachcianki, kupują odzyskane z Ziemi artefakty popkultury przez tzw. grabiastki. Tytułowe hieny, czyli my gracze, to grupa rabusiów, która postanowiła pokrzyżować plany marsjanów i zgarniają upragnione przez nich łupy, znajdzie się nawet figurka Sonica!

Do wyboru będzie sporo hien. Różnią się one umiejętnościami i osobowością, więc wybierzcie taką która, będzie pasowała do waszego stylu gry. Z czasem pojawi się ich więcej, twórcy planują rozwijać HYENAS przez długi okres.

Premiera dopiero w przyszłym roku, ale możecie się zapisać do alfa testów. Niestety będzie NDA, więc nie liczcie na duży wysyp materiałów. Zapraszam tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube