Hyper Scape idzie do kosza! Ubisoft zapowiada zamknięcie battle royale’a

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
4 1695
Hyper Scape idzie do kosza! Ubisoft zapowiada zamknięcie battle royale’a

To dla nikogo nie powinna być niespodzianka. Od dawna brakowało aktualizacji. Od dłuższego czasu było widać, że ten projekt zwija manatki. Mowa tu o Hyper Scape, czyli próbie podbicia rynku battle royale przez Ubisoft. Tytuł ten przez chwile miał nawet całkiem spore zainteresowanie. W końcu  to nowa gra, do tego promowała streamerów i miała sporą integrację z Twitchem. Nawet rozgrywka była w porządku!

Z czasem wyszło jednak, że Hyper Scape czegoś brakuje. Następnie Ubisoft przestał wydawać aktualizacje, a potem gra sobie wegetowała bez nowości. Teraz przyszła pora na oficjalne ogłoszenie zamknięcia serwerów.

„Podjęliśmy trudną decyzję, aby z dniem 28 kwietnia zakończyć rozwój gry Hyper Scape i wyłączyć jej serwery. Rozpoczynając ten projekt, postawiliśmy sobie zadanie stworzenia dynamicznej strzelanki z wertykalnymi starciami na ograniczonej przestrzeni. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni naszej społeczności za towarzyszenie nam w tej przygodzie, natomiast zdobyte doświadcznie wykorzystamy w przyszłych projektach.

Dziękujemy członkom społeczności Hyper Scape za pasję i oddanie dla świata Neo Arcadii zarówno w grze, jak i poza nią. Wasze przywiązanie do gry, którą stworzyliśmy, pozostanie z nami już na zawsze.

Z poważaniem Hyper Scape”

28 kwietnia Hyper Scape zostanie wyłączone. Możecie zatem do tego czasu sprawdzać ten tytuł, aby samemu przekonać się, jak wypada battle royale Ubisoftu na tle konkurencji. Moim zdaniem, gdyby wydali ten tytuł w czasach gdy raczkował Fortnite i triumfował PUBG sytuacja mogłaby wyglądać inaczej.

W ogóle graliście w Hyper Scape, czy przeleciał Wam ten tytuł koło ucha?


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube