I Ty możesz zostać Transformersem w Overwatch 2

Dodany przez PefriX 8 dni temu
8 948
I Ty możesz zostać Transformersem w Overwatch 2

Informacja prasowa.

Blizzard obiecał, że otworzy Overwatch 2 na różne współprace i dotrzymuje słowa! Dołączcie do epickiej bitwy między Autobotami i Decepticonami z Reinhardtem jako Optimusem Prime, Ramattrą jako Megatronem, Bastionem jako Bumblebee oraz Illari jako Arcee.

Każdy zestaw bohaterski zawiera dodatkowe efekty ozdobne Transformersów, w tym prezentacje zagrań, zwycięskie pozy, portrety graczy i wizytówki. Możecie także odblokować całą kolekcję w wyjątkowym megazestawie i popisać się kultowymi pamiątkami inspirowanymi marką Transformers.

Na szczęście to nie wszystko, co Blizzard przygotował. W Overwatch 2 ruszyły Letnie igrzyska 2024, w związku z czym letnie tryby powróciły do Salonu Gier. Strzelajcie gole w Futbolúcio, gdzie drużyna składająca się z trzech Lúcio musi wbić gigantyczną piłkę do bramki przeciwnika na trzech wymagających mapach. Możecie też podkręcić tempo w Remixie Futbolúcio, gdzie zagracie wieloma piłkami, jeżdżąc i skacząc od ściany do ściany.

Albo udajcie się ze znajomymi na plażę, by zaserwować sobie zabawę w Siatkówkę Plażową Winstona, prezentując ulubione letnie skórki, które można odblokować i zdobyć za pośrednictwem sklepu w grze i menu Bohaterowie. Zdobywajcie portrety gracza, graffiti i dodatkowe PD, wykonując wyzwania w tych zabawnych trybach i nie tylko. Pośpieszcie się, ponieważ letnie słońce zajdzie nad tymi rozgrywkami i nagrodami 29 lipca.

W poniedziałek 15 lipca rozpocznie się limitowane, dwudniowe wydarzenie Zhakowana Szybka Gra, które obejmie tryby Szybkiej Gry dla Dobierania Ról i Otwartej Rywalizacji. Będziecie wybierać potężne pasywne ulepszenia, które dodacie do waszej roli tanka, natarcia lub wsparcia. Możecie wybrać i zmieniać zdolność pasywną na początku każdego meczu oraz za każdym razem, gdy odradzacie się lub zmieniacie bohatera w punkcie startowym. Szczegóły tutaj.


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube