I Wy możecie zostać NPC w Pokemon GO!

 2893563b

Niantic przygotowało fajną atrakcję dla graczy Pokemon GO w ramach której niektóre osoby trafią do gry. Podczas Pokemon GO Tour: Kanto będzie można spotkać innych trenerów na mapie gry. Niestety, nie będą to żywe osoby z którymi wejdziemy w interakcje, a jedynie specjalnie przygotowani NPC. Cóż w nich takiego unikalnego? Poza tym, że powalczymy z nimi przy PokeStopach to te postacie będą bazowane właśnie na graczach Pokemon GO!

I tutaj pojawia się atrakcja od Niantic. Firma przygotowała konkurs, który potrwa do 12 stycznia.  Na Twitterze trzeba zamieścić screenshot postaci z profilu trenera, dołączyć listę trzech pokemonów z Kanto, które powinny być w Waszej drużynie (oczywiście bez legend i mitycznych stworków), a całośc uzupełnić o odpowiedni hashtag: #PokemonGOTourContest.

Całość zamieszczacie jako zwykły, otagowany tweet na Twitterze i czekacie. Jeśli będziecie mieli odrobinę szczęścia to właśnie Was Niantic zamieni w NPC w Pokemon GO. Dostępne są nawet trzy kategorie w których można wygrać:

  • Kreatywność przebrania
  • Motyw przewodni
  • Wybrane pokemony

W ten sposób Niantic zamierza wybrać ósemkę graczy, którą spotkamy w Pokemon GO w trakcie wspomnianego wydarzenia. Szczegóły na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Zobacz także

0 komentarzy