Icarus to nowa gra twórcy DayZ. Data premiery... oraz brak modelu F2P

Dodany przez guru około 3 lata temu
1 3757
Icarus to nowa gra twórcy DayZ. Data premiery... oraz brak modelu F2P

Nie mylić z Icarus Online lub Riders of Icarus.

Icarus to sieciowy survival PvE stworzony przez firmę RocketWerkz,na której czele stoi Dean Hall – twórca doskonale wszystkim znanego DayZ.

Podczas wczorajszego PC Gaming Show zaprezentowano nowy trailer Icarus,  a przy okazji ujawniono datę premiery gry – 12 sierpnia (na Steamie).

Niestety, wbrew wcześniejszym zapowiedziom Icarus nie będzie działał w modelu Free-To-Play. Dean Hall i spółka zdecydowali się na B2P. Dlaczego?

Kiedy w czerwcu 2020 po raz pierwszy ogłaszaliśmy naszą grę, mieliśmy nadzieję, że Icarus będzie darmowy i że trafi do jak największej liczbie graczy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się jednak na platny produkt – „Nie chcieliśmy, aby model biznesowy przeszkadzał w rozgrywce” — “Słyszeliśmy również głosy naszej społeczności, którzy chcieli uniknąć pułapek free-to-play".

Na Steamie (TUTAJ) możecie już zamawiać swoje egzemplarze (z 10-procentowym rabatem). Ceny zaczynają się od 97 złotych.

W Icarus będziemy odwiedzać planety po nieudanym terraformowaniu. “Przetrwaj wystarczająco długo, aby wydobyć egzotyczną materię, a następnie wróć na orbitę, aby stworzyć bardziej zaawansowaną technologię. Dotrzymaj terminu lub zostań tam na zawsze”.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube