II część crossovera Brawlhalli ze Street Fighterem jest dostępna

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
1 549
II część crossovera Brawlhalli ze Street Fighterem jest dostępna

W tym nowym crossoverze znajdziecie wyjątkowe, spersonalizowane efekty z odzywkami, po dwie nowe skórki broni, unikatowe animacje wybrania celu i specjalne miejsce na liście bohaterów. W wydarzeniu pojawi się też nowa mapa dla Street Brawl (Bójki ulicznej), Bustling Side Street (Ruchliwa uliczka), która będzie też dostępna w bójce tygodnia.

M. Bison, Luke, Sakura, Ken i Dhalsim to nowi bohaterowie epickiego crossovera Brawlhalli i Street Fightera, w którym znajdziecie wyjątkowe spersonalizowane efekty z odzywkami, unikatowe animacje wybrania celu, specjalne miejsce na liście bohaterów i po dwie nowe skórki broni.

Cóż poza tym? Brawlhalla oficjalnie wzbogaca się o Easy Anti-Cheat na Steamie. Ten system będzie obowiązkowy podczas gier rankingowych oraz na zawodach. W innych trybach nie musicie używać EAC i możecie go wyłączyć dodając parametr „-noeac” w ustawieniach launchera. Niemniej wtedy nie skorzystacie z wszystkich atrakcji gry. Twórcy zapewniają przy tym, że Easy Anti-Cheat nie wpływa już negatywnie na działanie Brawlhalli.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube