Ikonei Island, nowy sandbox inspirowany Stardew Valley i Animal Crossing.

Dodany przez Sildu 2 miesiące temu
9 4327
Ikonei Island, nowy sandbox inspirowany Stardew Valley i Animal Crossing.

Ikonei Island: An Earthlock Adventure to nowa gra studia Snowcastle Games i jest częścią cyklu Earthlock. Gra sama w sobie różni się od poprzedników i jest bardziej spin-offem niż kontynuacją. Tytuł ten jest grą przygodową skupiająca się bardziej na eksploracji i wytwarzaniu przedmiotów. Twórcy inspirowali się takimi tytułami jak Stardew Valley czy Animal Crossing.

Akcja w Ikonei Island dzieje się na osobnej wyspie, którą przyjdzie nam eksplorować, odkrywając sekrety i poznając jej mieszkańców. Spotkamy tam różnorodne stwory, posiadające unikatowe umiejętności, będziemy mogli zaprzyjaźnić się z nimi, aby być w stanie je używać. W grze znajduje się rozbudowany system craftingu, czyli pozwoli nam na tworzenie przedmiotów, jak i wznosić różnorodne konstrukcje, do tego dochodzi sadzenie roślinek. Jakby było tego mało, to piraci odkryli wyspę i mają w planach przejęcie jej! Waszym zadaniem jest pokrzyżowanie ich planów.

Ikonei Island wystartowało z otwartymi testami i jak jesteście chętni, aby przetestować, to zapraszam tutaj.

Sama gra ma się ukazać na wszystkich dostępnych platformach PC, Nintendo Switch, PlayStation oraz Xbox. Obecnie i na starcie, Ikonei Island będzie jedynie tytułem dla jednego gracza, ale twórcy obiecują, że z czasem tryb dla wielu graczy zostanie dodany.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube