Imponujące statystyki Runes of Magic. ZOBACZ!!!

Dodany przez guru około 13 lat temu
31 14034

Pomimo wszystkich swoich wad i minusów, to Runes of Magic ma wyłączne prawo do miana „Króla darmowych MMORPG”. Najlepiej świadczą o tym imponujące statystyki gry, które NIEOFICJALNIE zostały przedstawione i opublikowane przez jeden z serwisów.

Przez ponad dwa lata istnienia na rynku. ROM zgromadził 6,657,370 postaci. Pośród tej liczby, ponad 2,2 miliona kont, to... magowie. Oznacza to, że jest to tym samym najpopularniejsza klasa w całej Taborei. Dla przykładu, Warriorów i Rogueów zostało stworzonych po 650 tysięcy.

Najbardziej popularnym połączeniem klas był (i dalej jest) Priest + Mage. Na subklasę – równie popularny – brany był Warrior i wspomniany wcześniej Kapłan. Trzy miliony wybrało specjalizację Zielarza, a 1,100,000 Alchemika.

Na angielskich serwerach, w sumie zostało wykonanych... 3,505,269 zadań, przy liczbe 4,622 stworzonych gildiach. Demon Lord został pokonany prawie 5 tysięcy razy, przy czym najtrudniejszym wyzwaniem okazała się eliminacja Raksha (182).

Polska społeczność graczy Runes of Magic też nie ma się czego wstydzić. Na Cath i Saoraid pokonaliśmy 36 milionów mobków oraz wykonaliśmy DWA RAZY WIĘCEJ questów niż Francuzi i Hiszpanie razem wzięci. Tym samym, staliśmy się najbardziej aktywnym narodem w Europie.

Statystyki nie są oficjalne, ale brak ruchu i jakiegokolwiek sprzeciwu ze strony Frogstera, tylko to potwierdza. Zapraszam do komentowania. 

Runes of Magic


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube