Inferna wprowadza spore zmiany - zmniejszony drop ekwipunku o 90%!

Ss 2d8730c9279640ef2a484b01d4f291c1aadfb971.1920x1080

Inferna to projekt, który wzbudził mieszane uczucia. Jedni dopatrują się w nim Metina3, inni klasycznego, niezobowiązującego grindownika. Warto tutaj jednak podkreślić, że tytuł ten jest we wczesnym etapie tworzenia i nie ma mowy o finałowym produkcie. Z tego powodu należy spodziewać się wielu zmian i modyfikacji. Przykładowo, niektóre z nich są już dostępne.

Ostatnia aktualizacja otworzyła wrota do Zargan’s Dungeon, czyli rajdu dedykowanego na poziom 45. Jeśli go wyczyścicie, to poza nagrodami, będziecie mieli dostęp do specjalnego kowala. Pozwoli Wam ulepszać przedmioty bez szansy na zniszczenie ich. Niemniej, wciąż pojawi się szansa na nieudanego wzmocnienie, co zaowocuje utratą jednego poziomu ulepszenia.

Poza tym Inferna wprowadza sporą redukcję dropu ekwipunku z potworów aż do poziomu 60 o jakieś 90%. Przeciwnicy zostali z kolei wzmocnieni dwukrotnie, tak samo jak bazowe obrażenia wszystkich broni. Co ciekawe, wczoraj zaś obniżono obrażenia broni w zależności od ich prędkości ataku, cytując: „10% attack speed -> ~10% less damage”. Jeśli chodzi o sprzęt dystansowy, to pociski zadają mniejsze obrażenia im większą odległość musiały przebyć do celu.

Warto również wspomnieć, że dostęp do globalnego czatu zostanie przyznany graczom na przynajmniej 15 poziomie. Przy okazji deweloperzy zapowiedzieli, że niedługo pojawi się Roadmap na rok 2020. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.

Zobacz także

2 komentarzy