Ipnysh Sanctuary zawitało do Archeage

Power of the gods 1

Gra ktoś z was w Archeage? Albo może w Archeage Unchained.

Jeśli gracie to 2 dni temu na serwery wjechała nowa aktualizacja do Garden of the Gods, zatytułowana The Ipnysh Sanctuary.

Dodany został nowy dungeon Ipnysh Sanctuary, cross-serwerowa instancja dla 3-5 graczy, poświęcona dla osób z 55+ levelem, co ciekawe nie będzie żadnych wymagań co do gearscora, zdobędziemy tam nowy set Immortal Warden.

Kolejna z nowości są God’s Authority. Specjalne umiejętności, które będziemy mogli zdobyć ze zwykłych potworków lub bossów, będzie ich w sumie 7, cztery aktywne i 3 pasywne. Wybierajcie rozsądnie, ponieważ mają limitowana ilość użyć i czasu!

Ponadto ruszył 2 sezon Mistsong Banquet, jest to instacja bazowana na kultowym gatunku tower defence. Piraci od teraz będą mogli wrócić do swoich frakcji, z których się wywodzili, wystarczy, że zrobią specjalną misję. Wprowadzono zmiany związane z wytwarzaniem pojazdów, nowe wierzchowce, rank 6 lunagemów, no i na koniec wiele zmian w balansie rozgrywki.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

Przypominam, że o ile Archeage jest darmowy to Archeage Unchained już niestety płatny, plus taki, że bez tego całego “P2W”. Mimo to Gamingo złamało wcześniejsze obietnice i Garden of the Gods trzeba zakupić.

Zobacz także

5 komentarzy