Izometryczny dynamiczny MMORPG. Fractured Online także startuje we wrześniu

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
6 5041
Izometryczny dynamiczny MMORPG. Fractured Online także startuje we wrześniu

Oprócz Dual Universe mamy dla was jeszcze jedną ważną datą. Otóż w przyszłym miesiącu wystartuje jeszcze jeden ważny MMORPG, o którym wielokrotnie pisaliśmy na łamach portalu.

To Fractured Online, który 15 września pojawi się we Wczesnym Dostępie. Będzie to równoznaczne z publiczną premierą, bo – z tego co napisało Gamigo – każdy będzie mógł wejść do gry.

Świat Arboreus jest już w zasięgu ręki, zielone ziemie staną się dostępne dla wszystkich poszukiwaczy przygód 15 września.

Niestety jest też zła informacja. Early Access (nie wiadomo, ile jeszcze dokładnie potrwa) zakończy się wipem, więc radzimy oszczędzać siły na oficjalną premierę i nie bawić się w żadne “nolajfienie”.

Fractured Online to “first truly dynamic, isometric open-world MMORPG”, który jest połączeniem Albion Online, Ultima Online, a nawet Tibii.

Unikalny system wiedzy i talentów pozwala szybko odkrywać, uczyć się i doskonalić umiejętności, zapewniając nowym i kluczowym graczom wyjątkowe wrażenia od samego początku.

Brak wytyczonych ścieżek oznacza nieograniczoną przygodę. Ty decydujesz, czy będziesz eksplorować rozległe, interaktywne światy fantasy, walczyć z potworami i innymi graczami w dynamicznych bitwach PvE i PvP, gromadzić zasoby, wytwarzać i zaklinać unikalne przedmioty, zakładać imperium handlowe lub budować swój wirtualny dom w dobrze prosperujące miasto, współpracując z inne osady lub ich podbijanie.

Gracze będą wybierać pomiędzy trzema rasami (Ludzie, Windfolk, Demony), które będą się od siebie kompletnie różnić. Fabularnie, wizualnie, a także pod względem rozgrywki.

We Fractured Online nie będzie typowych klas postaci. Zamiast tego otrzymamy Knowledge System pozwalający nauczyć się Talentów (drzewko Talentów poniżej), a następnie opanować zestaw ponad 400 różnych umiejętności.

https://fracturedmmo.com/


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube