Jagex podwyższa ceny w RuneScape oraz Old School Runescape

Dodany przez Sildu ponad 2 lata temu
4 2622
Jagex podwyższa ceny w RuneScape oraz Old School Runescape

Jagex zapowiedział wczoraj podwyżkę cen subskrypcji do obu swoich gier, RuneScape oraz Old School Runescape. Dotyczy ona nowych graczy, jak i tych, którym abonament wygasł minimum 14 dni temu. Osoby, które opłacają do tej pory, pozostaną przy obecnym cenniku. Więc jak ktoś gra i planował zakup, to się śpieszcie, ponieważ macie czas do 4 maja, kiedy to zmiany wejdą w życie.

Powodem tych zmian jest rosnąca inflacja na świecie oraz wahania w walutach. Jagex zauważył także że przez ostatnie 4 lata koszt produkcji obu gier podniósł się i dlatego zdecydowano się na zmianę cen. Poniżej znajdziecie tabelkę z nowym cennikiem i możecie porównać, obecnie 1 miesiąc subskrypcji kosztuje 11 dolarów. Dodatkowo jak zauważyliście, oferta 3-miesięczna została usunięta!

Powyższe zmiany to nie jedynie co nas czeka. Item Shop także dostanie podwyżkę cen i Bonds, RuneMetrics, Treasure Hunter Keys oraz RuneCoins będą droższe. Szczegóły na temat zmian możecie poczytać tutaj.

Jak mogliście się domyślić, społeczność nie jest zbyt zadowolona z tego faktu, w końcu nikt nie lubi, jak coś drożeje. Szczególnie że cena abonamentu będzie taka sama jak ta z Final Fantasy XIV. Fani nie rozumieją decyzji Jagexa, który i tak zarabia sporo kasy, bijąc rekordy, więc lecą w ich stronę hejty za bycie pazernym.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube