Jak Bractwo Stali trafiło do Fallout 76?

[Informacja prasowa]

Aktualizacja Stalowy Świt do Fallouta 76 pojawi się już za mniej niż dwa tygodnie. Wraz z jej pojawieniem się Bractwo Stali planuje założyć swój sztab w Appalachach i udostępnić zupełnie nową serię zadań. Aby pomóc Wam przygotować się do nowych zadań fabularnych, Bethesda przygotowała krótkie wideo przedstawiające historię Bractwa Stali w Appalachach. W razie gdybyście chcieli dowiedzieć się więcej, zanim się zjawi, albo po prostu odświeżyć sobie jego historię, możecie obejrzeć poniższe podsumowanie i wszystko nadrobić.

Tak jak w przypadku wszystkich poprzednich aktualizacji, Stalowy Świt również zostanie udostępniony graczom Fallouta 76 w całości za darmo. Począwszy od 1 grudnia będziecie mogli zmierzyć się z nową serią zadań, zbudować podziemne schrony C.A.M.P., odkryć nowe miejsca, spotkać nowe postacie NPC i dodać do swojego arsenału nowe uzbrojenie i pancerze. Dwa tygodnie później, 15 grudnia, twórcy zamierzają też rozpocząć trzeci sezon Fallouta 76 z planszą Skryba Avalonu.

W ostatnich dniach nasze sensory wykryły nową falę aktywności podziemnej, a to może znaczyć tylko jedno: grzebokrety łowcy skarbów wkrótce wyjdą na powierzchnię! Od wtorku szukajcie grzebokretów łowców skarbów w całych Appalachach i nie odpuszczajcie dopóki nie wrócą w głębiny. Koniecznie zbierajcie pozostawione przez nie pojemniki grzebokretów, aby odzyskać nieco łupów i zgarnąć wyjątkowe plany.

Jeśli chcecie, możecie też odwiedzić handlarzy w całych Appalachach i kupić puste pojemniki grzebokretów za kapsle. Użyjcie pustych pojemników w warsztacie majsterkowicza, aby je wypełnić, otworzyć i zgarnąć jeszcze więcej nagród. Zabawa rozpocznie się 24 listopada i potrwa do 30 listopada.

Zobacz także

1 komentarzy