Jak zginąć na 2370 lvl w Tibii, czyli najlepszy Polak z kolejną śmiercią

Dodany przez guru 11 miesięcy temu
29 25101
Jak zginąć na 2370 lvl w Tibii, czyli najlepszy Polak z kolejną śmiercią

Wielu osobom wydaje się pewnie, że postacie powyżej 1000 czy 2000 lvl w Tibii to istne terminatory, które są tak potężne, że nikt i nic nie jest ich w stanie zabić.

Prawda jest jednak inna. W czasie expienia/levelowania musimy utrzymywać maksimum koncentracji, bo wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, aby nasz awatar zaliczył zgona.

Boleśnie przekonał się o tym “Bobeek” (TOP2 Tibii), który najpierw – 27 czerwca – zaliczył jednego deatha, a wczoraj – 2 lipca – kolejnego deatha.

To, co udało mu się to odrobić po pierwszym “zgonie”, znowu przepadło. “Bobeek” stracił wczoraj 760 milionów expa i spadł z 2370 lvl do 2366 lvl.

Czyli wszystko to, co osiągnął po 20 czerwca (wtedy zdobył 2366 lvl) poszło się – za przeproszeniem – walić. “Bobeek” nie posunął się ani milimetr do przodu, co pozwoliło Brazylijczykowi “Dejairowi Invencivel” zbliżyć się na 35 levelów różnicy (choć jeszcze niedawno ta różnica wynosiła 75+ lvl).

A jak konkretnie zginął “Bobeek”? Poniżej znajdziecie pełny zapis śmierci z komentarzem polskiego YouTubera (oglądać od 3:18):

Widać jednak dokładnie, że Brazylijczycy (trwa wojna pomiędzy BR a PL) nie przestają nękać “Bobka” oraz “Goracej” - i cały czas utrudniają im normalnie levelowanie.

Dlatego “dentka” Bobka nie jest wyłącznie jego winą. Brazylijczycy - niestety - znowu mieli w tym swój udział. 

 


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube