Jakich klas najbardziej nie lubicie w grach MMORPG?

Dodany przez guru prawie 4 lata temu
5 5155
Jakich klas najbardziej nie lubicie w grach MMORPG?

Każdy z nas ma inny gust. 

Jeden słucha disco-polo, drugi melodic death-metalu. Jednemu podobają się blondynki, drugiemu brunetki. Jeden woli oglądać „Koronę Królów”, drugi „Grę o Tron”. 

Tak samo jest z klasami postaci w MMORPG. Nie wszystkie z nich musimy kochać...

Okazuje się, że najwięcej osób nie cierpi Assassynów (aż 37% ankietowanych). To akurat żadne zaskoczenie. Assassin/Zabójca to klasa stworzona chyba tylko po to, żeby nas wkurzać. Najbardziej widać to w PvP, kiedy „Zabójca” przybiega do nas z tyłu, zazwyczaj z czarem niewidzialności, i atakuje gradem ciosów. 

Przez wiele lat grałem w Knight Online, gdzie Assassyni są istną plagą. Właśnie wtedy poczułem odrazę do tego typu klas. W żadnym innym tytule MMORPG nie wybieram Zabójców. 

Drugie miejsce, ex aequo, dla Summonerów oraz Tankerów/Wojowników. Te wybory też można zrozumieć. Summonerzy to zazwyczaj bardzo łatwe klasy (idealne pod PvE - miniony robią robotę za nas), z kolei Tankerzy i Wojownicy to przedstawiciele „melee”, a taki styl rozgrywki nie każdemu pasuje. 

13% nie cierpi Supporterów w MMORPG (Priestowie, Klerycy, Bardowie itd.). Widocznie leczenie i buffowanie kompanów z drużyny nie leży w waszej naturze. 

Po 10% nie trawi Łuczników oraz Magów. 

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety. 


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube