Jakie ma plany Legends of Runeterra na rok 2022? Nowy dodatek w maju!

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
0 1338
Jakie ma plany Legends of Runeterra na rok 2022? Nowy dodatek w maju!

Legends of Runeterra to śmieszna karcianka, jeśli chodzi o jej miejsce na rynku. Ciężko bowiem określić popularność tego tytułu – z jednej strony widać, że graczy nie brakuje i jakieś zainteresowanie jest. Z drugiej zaś ciężko traktować dzieło Riot Games w takich samych kategoriach jak chociażby Hearthstone. Patrząc po takim Twitch.tv, oglądalność obu tytułów jest na zupełnie innym poziomie, co oczywiście nie jest żadnym wyznacznikiem, a jedynie jedną ze statystyk.

Czy to czyni Legends of Runeterra grą gorszą? W żadnym razie, są produkcje o mniejszej popularności, które mają oddanych fanów. Dlatego i Was zachęcam do sprawdzenia tejże produkcji, jeśli karcianka Blizzarda Wam nie pasuje, nie lubicie Gwinta, MTG Arena, Shadowverse czy Yu-Gi-Oh!. Zwłaszcza, że plany Riot Games na rok 2022 są całkiem obiecujące.

Deweloperzy ujawnili, że nowy dodatek pojawi się w maju. Nieco później, niż planowali, ale będzie to istotne rozszerzenie z wieloma eksperymentalnymi rzeczami. Warto również przygotować się na nową Ścieżkę Bohaterów. Riot Games potocznie nazywa tę aktualizację Ścieżką Bohaterów 2.0: więcej przygód ze świeżymi historiami, zdecydowanie przeprojektowany system postępów, a do tego nowe regiony, relikty i nie tylko! Bądźcie w gotowości: więcej informacji na temat Ścieżki Bohaterów 2.0 pojawi się bliżej maja.

Do tego, wraz z tym kolejnym dodatkiem ekipa zmieni definicję „dodatków” w Legends of Runeterra. Nie będą już grupować premier według „zestawów”, tak jak robili to wcześniej. Zew Góry, Imperia Wyniesionych i Po Drugiej Stronie Lasu Bandle były „zestawami” podzielonymi na trzy wydania „dodatków” skoncentrowanych głównie wokół najnowszego regionu dodanego do gry. Od teraz dodatki będą publikowane niezależnie od siebie, stanowiąc poszerzenie zawartości zarówno w trybach PvP, jak i PvE. 

Bohaterowie Runeterry to postaci, które nie są powiązane z konkretnym regionem, tylko wędrują po świecie lub zawierają międzyregionalne, niekiedy kolidujące ze sobą przymierza. Dodając jedną z nich do talii, całkowicie zmienicie zasady jej komponowania. Na przykład dokładając do niej Jhina, będziecie mogli dodać karty umiejętności z wszystkich pozostałych regionów. Bohaterowie Runeterry zapewniają kreatywnym twórcom talii morze niespotykanych dotąd możliwości. 

Ponadto z okazji przypadających na kwiecień drugich urodzin Legends of Runeterra Riot przyzna wszystkim graczom darmowe skórki Jinx i Vi z Arcane. Cóż poza tym? Mistrzostwa 2022, poprawa komfortu użytkowania istniejących skórek, zawartość Cybernetyczna, najbardziej wyczekiwane przeróbki starszych bohaterów i nie tylko! Rok 2022 ma być niezwykle istotny dla tej karcianki, więc warto się nią zainteresować.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube