Jakie plany ma karcianka League of Legends na rok 2023?

Dodany przez PefriX około rok temu
0 1203
Jakie plany ma karcianka League of Legends na rok 2023?

egends of Runeterra sobie żyje i Riot Games nie porzuca swojej karcianki. Deweloperzy zapowiadają nawet, że w tym roku chcą jeszcze ściślej współpracować ze społecznością, aby dostarczyć nowe funkcje, dodatki i wydarzenia.

W ciągu najbliższych dni, tygodni i miesięcy zobaczymy kilka dużych aktualizacji, które będą wypuszczane bez żadnej ustalonej kolejności. Mowa między innymi o nowej strukturze rywalizacji, Będzie nawet kilka ekskluzywnych nagród dla tych, którzy wezmą udział w sezonie beta. Dla tych, którzy lubią Ścieżkę Bohaterów, dostępne będą nowe przedmioty, bohaterowie i zmiany w wyważeniu dotyczące reliktów.

Wasza kreatywność i umiejętności budowania talii zostaną wystawione na próbę w nowym formacie standardowym (format ze wszystkimi dozwolonymi kartami, będzie nadal obecny jako format „Wieczność”). Nie zabraknie oczywiście również nowych bohaterów.

Trochę dalej w planach jest więcej aktualizacji i patchy, które pojawią się w nowym, kwartalnym cyklu wydawniczym. Oznacza to, że nie będzie ani jednego miesiąca bez dodatku, patcha wyważającego czy różnorodnego zestawu. Nowe, comiesięczne przygody w Ścieżce Bohaterów przeniosą was z utartej ścieżki i zapewnią wyjątkowe doświadczenie z wyższą stawką dla entuzjastów PvE.

Aby zachować świeżość, w każdym cyklu pojawią się małe zestawy kart; pomyślcie o tym jak o kwartalnym pakiecie wzmocnień lub minidodatku. Oprócz nowych kart różnorodne zestawy dostarczane będą z pełną łatką wyważającą, która zawierać będzie aktualizacje wszelkich najnowszych aspektów, które wymagają uwagi. Szczegóły tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube