Jakiś gracz złamał NDA i opublikował gameplay z "tajemniczych" testów Dauntless

Dauntless announce trailer

Od wczoraj (w USA od czwartku) trwają tajemnicze/techniczne Closed Alpha testy, które mają przygotować serwery Dauntless na sierpniową Founder’s Betę i najazd tysięcy, może nawet dziesiątek tysięcy spragnionych zabawy osób.

Zaproszenia otrzymali nieliczni użytkownicy, którzy najpierw musieli zaakceptować regulamin, a potem obiecać twórcom, że nie opublikują żadnego gameplay’a, screenshota czy nawet suchego tekstu z gry (klauzula poufności - NDA). Problem w tym, że nie wszyscy zastosowali się do tego „nakazu”. Na YouTube znalazłem już kilka nowiutkich, pachnących świeżością filmików z Dauntless.

UPDATE: trzy gameplay’e już usunięto. Został nam tylko jeden materiał. Jakość nagrania pozostawia wiele do życzenia (ustawienia graficzne LOW), ale lepsze to niż kolejny „sztuczny” trailer, który nijak ma się do rzeczywistej rozgrywki. Za kilka godzin już go raczej nie będzie, więc radzimy obejrzeć go jak najszybciej.

Karą za udostępnienie filmiku z Closed Alphy jest blokada konta oraz usunięcie z dalszych testów.

(Dzięki Namator)

 

Closed Beta dla Founder’s Packów – jak to było wspomniane wcześniej – wystartuje w sierpniu. Konkretnie 18 sierpnia. Jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na grę Free2Play, zawsze możecie poczekać do końca roku na Open Betę. 

Zapisy trwają TUTAJ

Zobacz także

11 komentarzy