Jeden weekend. Dwie darmowe gry. Mirage: Arcane Warfare i The Division

Dodany przez guru ponad 6 lat temu
7 5240
Jeden weekend. Dwie darmowe gry. Mirage: Arcane Warfare i The Division

Kto organizuje darmowy weekend z grą, która wystartowała zaledwie dwa tygodnie temu?

Przyznacie, że jest to bardzo dziwna i bardzo niecodzienna sytuacja. 15 dni od premiery i już udostępniają grę za free?! Widocznie sprzedaż nowej gry twórców Chivalry: Medieval Warfare pozostawia wiele do życzenia. W innym wypadku nie godziliby się na tak drastyczny krok. Kto wie, może to już pierwsze przymiarki do wersji Free-To-Play? Nie takie rzeczy widzieliśmy w przeszłości. 

Darmowy weekend z Mirage: Arcane Warfare rozpoczął się wczoraj o godzinie 19:00 i potrwa do niedzielnego wieczora. Ściągnijcie (TUTAJ), przetestujcie i ewentualnie kupcie grę (25 euro).


Ubisoft również nie próżnuje. Licząc od marca, to trzeci Free Weekend z The Division. Czyżby miało to jakiś związek z coraz częściej pojawiającymi się plotkami, jakoby The Division miało wkrótce przejść na darmowość? Możliwe, ale raczej mało prawdopodobne. Na The Division przyjdzie jeszcze czas. Prędzej doczekamy się bezpłatnego For Honor, które - jak dowiedzieliśmy się wczoraj - straciło 95% swojej populacji. 

Darmowe granie z The Division potrwa do 12 czerwca do 21:00 czasu polskiego. Cały weekend + poniedziałek na gruntowne przetestowanie gry. Powinno wystarczyć. 

Zagracie TUTAJ


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube