Jeden z najcenniejszych przedmiotów Tibii wystawiony na sprzedaż. Cena to 20 tys. zł

14998 (1)

Chodzi o Magic Longsword? Nie.

White Dress? Nie.

Blessed Shield? Także nie.

W Tibii znajdziemy mnóstwo innych skarbów, które z każdym rokiem – Tibia świętowała w styczniu 24 – zyskują na wartości. Jednym z takich rarytasów jest Winged Helmet.

Unikatowy hełm, który istniał w pierwszych latach Tibii, chociaż był piekielnie trudny do zdobycia (pojawiał się raz na kilka miesięcy w latarni w Thais). Potem nie można go było dostać w żaden sposób. 

"Te hełmy zostały wytworzone dla heroicznej i szlachetnej rodziny Hermes przez dobroczynne duchy. Plotki głoszą, że kilka razy uratowały głowy niektórych członków rodziny w makabrycznych konfliktach z siłami zła, ale ostatni członkowie rodziny zginęli gdzieś na Polach Zniszczenia, walcząc w braterstwie przeciw zastępom nieumarłych".

"Jego największą zaletą jest lekkość oraz obrona, co czyni go najwydajniejszym hełmem w całej Tibii".

Do dzisiaj przetrwało mniej niż dziesięć sztuk Winged Helmetów, które znajdują się w łapach kolekcjonerów albo najstarszych graczy Tibii, którzy pamiętają jeszcze tamte czasy. 

Winged Helmet nie znajdziecie na Markecie gry. Nie ma takiej ceny – w wirtualnym złocie – żeby kupić taki przedmiot. Trzeba szukać po specjalnych czarnorynkowych forach albo czekać na ogłoszenie ze strony kolekcjonerów.

Tak jak w tym przypadku. “Severus Archer” – 929 lvl z serwera Astera – który jest posiadaczem jednego z Winged Helmetów, właśnie wystawił go na sprzedaż.

Chce za niego między 120,000 a 150,000 Tibia Coins.

Tibia Coins to płatna waluta gry, którą można kupić za realne pieniądze. 120-150k TC to w przybliżeniu między 19 a 24 tys. złotych.

Czy znajdą się chętni? O tym przekonamy się pewnie za kilka tygodni lub miesięcy. Trzeba będzie obserwować domki największych kolekcjonerów Tibii, czy czasem Winged Helmet nie pojawił się na wystawie.

Zobacz także

13 komentarzy