Jeden z najlepszych graczy WoW-a ustanowił rekord świata… w Path of Exile

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
19 9116
Jeden z najlepszych graczy WoW-a ustanowił rekord świata… w Path of Exile

Mowa o “imexile”, 24-latku ze Stanów Zjednoczonych, który niecały tydzień temu – razem ze swoją ekipą Liquid – rzutem na taśmę przegrał wyścig o World First w rajdzie Amirdrassil, the Dream's Hope w World of Warcraft (Liquid przegrało z gildią Echo).

(tutaj możecie zobaczyć tamtą walką z czynnym udziałem naszego dzisiejszego bohatera).

Okazuje się jednak, że “imexile” jest nie tylko jednym z najlepszych graczy WoW-a na świecie, ale również jednym z najlepszych graczy, najlepszych speedrunnerów Path of Exile na świecie.

Wczoraj wieczorem, chyba z nudów, “imexile” ustanowił nowy imponujący rekord świata w PoE.

Amerykanin przeszedł całą kampanię fabularną gry – czyli rozgrywkę od Aktu 1 do Aktu 10 – w 2 godziny i 44 minuty. Ale – i to jest najbardziej imponujące – zrobił to na świeżo, w trybie SSF, bez żadnej pomocy,  bez handlu, bez przygotowanych wcześniej przedmiotów…

… i bez pójścia na skróty. Na ten rekord składały się zrobienie trzech wersji Labiryntu i zrobienie wszystkich side-questów dających Skill Pointy. Więc to nie było bezmyślny rush przed siebie, ale granie w taki sposób, w jaki gra większość nowicjuszy bawiących się w PoE.

Tylko, że większości fanów Path of Exile taki “run” zajmuje 5-15 godzin, a nie niecałe trzy godziny jak w tym przypadku.

TUTAJ znajdziecie cały VOD (gdyby ktoś był chętny).


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube