Jedna z największych aktualizacji w historii zbliża się do Secret World Legends

Ss 2aa53155f1ffa3b4fb157a988d21b3e775b6a546.1920x1080

Guru trzy miesiące temu wspominał, że rozpoczyna się przebudowa Secret World Legends. Twórcy teraz nazywają ją jedną z największych aktualizacji w historii gry. Biorąc pod uwagę, że w ciągu ostatni dwóch latach gra otrzymała naprawdę mało nowości, to jakikolwiek pakiet zmian można śmiało uznać za rewolucję. Odkładam jednak sceptycyzm na bok i przechodzę do konkretów.

Funcom zapowiada, że wielkie nowości trafią do Secret World Legends już niedługo, bowiem w najbliższy wtorek, 29 września. Zanim jednak zakrzykniecie z radości, że dostaniemy aktualizację kampanii fabularnej to małe rozczarowanie – wielka aktualizacja dotyczy glyphów, craftingu, systemu lootu oraz instancji i rajdów. Żadnych nowych misji, a jedynie (albo aż!) przeróbki istniejących systemów.

Deweloperzy zapewniają jednak, że zmiany będą istotne i warto dać im szansę, bowiem sprawią, że granie w Secret World Legends będzie przyjemniejsze. Modyfikacje dotkną również wszystkich dziewięciu broni w grze. Sporo uwagi poświęcono również leczeniu oraz tankowaniu. To pierwsze stanie się bardziej taktyczne, a drugie zostało tak przemodelowane, aby każda broń tanka zapewniała unikalny styl.

Postawiono również spory nacisk na balans rozgrywki. Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami to zapraszam tutaj.

Zobacz także

5 komentarzy