Jesteśmy z wami od 14 lat. MMORPG.org.pl świętuje dzisiaj urodziny!

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
47 4794
Jesteśmy z wami od 14 lat. MMORPG.org.pl świętuje dzisiaj urodziny!

Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam.
Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam,
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam,
Niech żyje nam!

Kto? MMORPG.org.pl

Dokładnie 14 lat temu (28 listopada 2006 roku) do “życia” powołana została witryna, która – jak się później okazało – zmieniła oblicze polskiego światka MMORPG.

No co? Nie było tak?

Zaczynaliśmy skromnie – od forum, które miało być przystanią dla rosnącej liczby fanów gatunku Massively Multiplayer Online w Polsce. Potem powiększyliśmy się o Spis Gier, a w końcu – po mniej więcej dwóch latach działalności – o portal z bieżącymi newsami oraz kanał na YouTube.

Takie “combo” okazało się zabójcze. Powolutku osiągaliśmy coraz lepszą pozycję w internecie, doganiając i w końcu przeganiając naszych bezpośrednich konkurentów (MMORPG.pl, GameCenter.pl itd.). Od tego momentu (aż do teraz) MMORPG.org.pl jest największym, najpoczytniejszym i najpopularniejszym portalem o tematyce MMO/MMORPG w naszym kraju.

Parę słów od właściciela portalu. Wy znacie go pod pseudonimem “Chmarus” lub po prostu "admin". 

Chciałbym gorąco podziękować całemu zespołowi za wkład w tworzenie portalu i kanału na YouTube. Bez Waszej ciężkiej pracy portal nie rozwijałby się i upadłby już dawno temu. Dziękuję też wiernym czytelnikom (i hejterom), którzy odwiedzają nas od lat.

Przy okazji chciałbym ogłosić, ze pracujemy nad nowym silnikiem strony. Portal będzie jeszcze szybszy i będzie miał sporo nowych funkcji i usprawnień. Dużo zdrówka, udanych rajdów i samych wesołych momentów spędzonych przy Waszych ulubionych grach.

Nie jesteśmy idealni (no bo kto jest), ale czy nie za to nas lubicie/tolerujecie? MMORPG.org.pl od początku był stroną inną niż wszystkie, która wyróżniała się nietuzinkowymi tematami, emocjonalnym podejściem do niektórych gier oraz nierzadko kontrowersyjnymi treściami. To nasz znak rozpoznawczy i za nic w świecie nie chcemy tego zmieniać.

Na koniec mamy dla was parę statystyk. Tak wyglądał nasz ostatni rok w liczbach:

  • 27.6 miliona odsłon
  • 4.4 miliona wyświetleń na YouTube
  • 225000 godzin obejrzanych filmów na YouTube
  • 45000 komentarzy na portalu
  • 5200 zarejestrowanych użytkowników
  • 3900 newsów dodanych od początku roku
  • 50 nowych gier w spisie
  • 50 przeprowadzonych ankiet
  • 40 blokad kont

Jeszcze raz dziękujemy!


47 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube