Jeszcze dziś zagracie w Lost Ark (po angielsku). Poradnik do wersji RU

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
15 12593
Jeszcze dziś zagracie w Lost Ark (po angielsku). Poradnik do wersji RU

Jako że do premiery Lost Ark Online zostały cztery miesiące (przy najbardziej optymistycznym scenariuszu) albo siedem miesięcy (przy najbardziej pesymistycznym scenariuszu), zapraszamy do wypróbowania wersji rosyjskiej.

Dostanie się tam jest banalnie proste, a dzięki niskiemu pingowi, pełnoprawnemu tłumaczeniu oraz rosnącej anglojęzycznej społeczności, będziecie mieć pewność przyjemnej zabawy z jednym z najlepszych MMORPG-ów ostatnich lat.

Zaczynamy!


Rejestracja

Rejestracja w Lost Ark Online RU nie różni się niczym od rejestracji w anglojęzycznych MMORPG-ach. Wchodzicie TUTAJ (dla wygody możecie sobie przetłumaczyć stronę w Chrome), klikacie “zarejestruj”, wypełniacie dane, a na końcu aktywujecie konto poprzez link z emaila.

Dwie minuty i po sprawie. Konto Lost Ark Online jest gotowe do gry!

Download

Pobranie klienta jest jeszcze prostsze. Wchodzicie TUTAJ i klikacie tamtejszy link. Teraz wystarczy zainstalować MY.GAMES Game Center i ściągnąć 45-gigabajtowego klienta Lost Ark Online.

Tłumaczenie

Lost Ark Online jest tak popularny i tak wyczekiwany, że fani gry stworzyli “profesjonalne” tłumaczenie działające na zasadzie instalatora. Czyli, że nie musimy RĘCZNIE podmienić plików lub folderów.

Launcher pobieracie z tej strony. Co potem?

  • Wypakowujemy tłumaczenie
  • Otwieramy MY.GAMES Game Center i logujemy się na swoje konto Lost Ark
  • Wracamy do tłumaczenia, otwierając z folderu “LaoTranslation.exe”
  • Zaznaczamy “Russia”, potem “ENGLISH”, odnajdujemy ścieżkę z grą (powinno to nastąpić automatycznie) i klikamy Minimize
  • Po załadowaniu patcha – zangielszczenie jest gotowe

VPN

Ze względu na umowę Mail.ru ze Smilegate RPG (oraz zbyt wielkie zainteresowanie rosyjską wersję ze strony Europejczyków), niedługo po premierze wprowadzono blokadę regionalną.

Co znaczy, że do zagrania potrzebujemy VPN. Takich programów (do zmiany naszego IP i lokalizacji) są całe dziesiątki. Najlepiej byłoby oczywiście skorzystać z jakiegoś płatnego oprogramowania, ale na darmowym VPN także można się normalnie bawić.

Osobiście polecam AVG Secure VPN, który zawiera 7-dniowego Free Triala. Dla nowych graczy Lost Ark będzie to najwygodniejszy sposób. 

To tyle. Teraz wystarczy po prostu wbić do gry i cieszyć się Lost Arkiem. Miłej zabawy!


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube