John Wick pojawił się w Fortnite Battle Royale

Fortnite blog everyone wants wick 09br social ltm wicksbounty announce blogheader 1920x1080 8b51023568e0cec03cdd7e484cc453d1206aa715

Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości, że Epic Games będzie szalało z crossoverami. Mamy już dwa wydarzenia z Avengersami za sobą, Ralpha Demolkę też puszczano na kinowym ekranie w Fortnite Battle Royale. Teraz z kolei szukamy Johna Wicka.

Trzecia część „przygód” Johna Wicka jest już w kinach, a w Fortnite zorganizowano z tej okazji specjalny tryb.

„Tik tak, panie Wick.
 
Wysoki Stół wystawił nowe zlecenie, a waszym zadaniem jest zgarnąć nagrodę. Utrzymujcie się przy życiu i zbierajcie złote żetony za likwidacje innych łowców. Wygrywa ten, kto pierwszy wypełni rozkaz, ale uważaj, bo im lepiej wam idzie, tym wyższa nagroda za was.”

Tryb okresowy Nagroda za Wicka dostępny jest już dla wszystkich chętnych. Za ukończcie wyzwania zdobędziecie nagrody: Złoty Żeton, lotnię Jeden Strzał, malowanie Boogeyman oraz dodatkowe punkty doświadczenia. 

Każdy gracz zaczyna z kilkoma złotymi żetonami. Zlikwidowanie przeciwnika daje wszystkie jego żetony. Pierwszy oddział, który zbierze określoną liczbę żetonów, wygrywa mecz. Warto zaznaczyć, że wszyscy mają tylko trzy życia. Im więcej żetonów ma gracz, tym bardziej będzie widoczny na mapie, gdy porusza się lub strzela. Mapa i kompas przez cały czas będą pokazywać pozycje 3 graczy z największą liczbą żetonów.

W sklepiku Fortnite Battle Royale znajdziecie zaś zestaw John Wick, który zawiera: strój John Wick i kilof Zwykły Młot.

Zobacz także

0 komentarzy