Jurij Gagarin pojawił się w World of Tanks

To the stars! custom (1)

Wargaming przygotowało kolejny, nietypowy event w swoim World of Tanks. Tym razem postanowiono świętować sześćdziesiątą rocznicę pierwszego lotu człowieka w kosmos. Któż nim był? Jeśli z jakiegoś powodu nie wiecie, mowa o Jurijim Gagarinie, który teraz został uwieczniony w grze o czołgach.

Wydarzenie Do gwiazd! dostępne jest od wczoraj (7 kwietnia) do 21 kwietnia. W ramach atrakcji przygotowano specjalne misje, które Wargaming nazywa „nietrudnymi”. Samo wydarzenie składa się z dwóch aktywności. Pierwsza z nich to Postępy osobiste, które potrwają od 7 do 19 kwietnia i będą miały 5 poziomów. Podczas Postępów osobistych zdobywamy gwiezdne punkty, odblokowujące poziomy gwiazd.

Czym wyższy poziom gwiazd, tym więcej nagród otrzymamy: 1 dzień konta premium WoT, podręczniki dla załogi, nowe style 2D i wiele więcej. Główną nagrodę za osiągnięcie ostatniego poziomu gwiazdy w Postępach osobistych stanowi Jurij Gagarin jako dowódca czołgu.

Drugą aktywnością są Postępy wspólne. Trwać ona będzie od 7 do 12 kwietnia i złoży się na nią 5 etapów trwających po 24 godziny każdy. Liczy się wysiłek każdego gracza. Podczas Postępów wspólnych wszystkie gwiezdne punkty za ukończone misje będą wliczane jako Wasz wkład do „skarbca gwiezdnych punktów”. Postępy zaopatrujące „skarbiec” będą aktualizowane co godzinę.

Każdy etap opowiada historię życia Jurija Gagarina. Im więcej ich przejdziecie, tym bardziej zagłębicie się w tę opowieść. Każdy etap wymaga określonej liczny gwiezdnych punktów, które gracze powinni zebrać wspólnie, w wyznaczonym czasie. Od tego zależy, czy opowieść będzie kontynuowana i czy otrzymacie nagrody.

Po tym, jak ukończycie pięć etapów Postępów wspólnych, otrzymacie mnożnik 2x PD za każde zwycięstwo od 12 do 16 kwietnia oraz mnożnik 5x PD za pierwsze zwycięstwo dnia w dowolnym pojeździe od 16 do 19 kwietnia. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

2 komentarzy