Już odkryto wszystkie 108 run w Season of Discovery w WoW Classic!

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
13 5172
Już odkryto wszystkie 108 run w Season of Discovery w WoW Classic!

Season of Discovery wystartował i cieszy się naprawdę dużą popularnością. Serwery specyficznej wersji World of Warcraft Classic pękają w szwach, a gracze czekają w kolejkach. I tak od kilku dni, ale szczęśliwcy grający wykorzystują okazję do szukania run. Runy modyfikują działanie klas postaci, dodając nowe właściwości lub umiejętności – to główna atrakcja Season of Discovery.

W obecnej fazie Season of Discovery w World of Warcraft Classic ukryto 108 run. Część z nich związana jest z zadaniami klasowymi, a sporo znajduje się w otwartym świecie. Trzeba również dodać, że Blizzard nie udostępnił serwera testowego, więc lokacje wszystkich run cała społeczność odkrywała wspólnie. Nie było żadnych poradników, gdzie i co się konkretnie znajduje.

Nie było, bo teraz już są — Season of Discovery zostało w pełni „przeorane”, a gracze znaleźli wszystkie 108 run. Potrzebowali na to raptem kilku dni, ale przez chwilę można było poczuć się, jak przy dziewiczej podróży przez nowe MMO. To bardzo specyficzne uczucie, kiedy faktycznie wszystko odkrywa się samemu.

Czy to wszystko, co ma do zaoferowania zmodyfikowany World of Warcraft Classic? Nie, do tej pory gracze odkrywają receptury do profesji lub inne zmiany, jakie Blizzard wprowadził, a o których nie wspomniał. Ciekawe również, kiedy firma zdecyduje się na dodanie nowej zawartości i podniesienie maksymalnego poziomu do 40. Z odkryć graczy wynika, że być może Gnomeregan będzie kolejnym raidem.

Gracie w Season of Discovery?


13 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube