Kakao Games bez przerwy banuje huncwotów w ArcheAge

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
9 2275
Kakao Games bez przerwy banuje huncwotów w ArcheAge

Wydawać by się mogło, że Kakao Games nie robi niczego innego w ArcheAge, jak tylko banuje. Poważnie, regularnie dostajemy raporty o kolejnych ukaranych graczach, którzy złamali regulamin gry. Głównie chodzi tutaj o tych łobuzów, exploitujących tego MMORPG-a, duplikując przykładowo złoto. Te ostatnie zresztą zostało niedawno usunięte z serwerów w sporej ilości.

Tym razem Kakao Games znów chwali się wynikami, ale dotyczącymi RMT (real money trading). Wydawca podaje, że tym razem złapali więcej osób kupujących, niż sprzedających – ukarali 440 kont na przestrzeni czterech serwerów. Deweloperzy przyznają jednak, że nie były to główne konta graczy, więc tak naprawdę problemu nie rozwiązali.

Kakao Games podaje również, że pracuje nad połataniem ekonomii na serwerach ArcheAge, aby hultaje nie mieszali aż tak w rozgrywce. Ekipa zapewnia również, że pracuje nad innymi aspektami MMORPG-a, a nie tylko nad szukaniem oszustów i cwaniaków. Niemniej chcą najpierw upewnić się, że granie będzie przyjemne, zanim wprowadzą coś nowego.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube