Kakao Games nowym wydawcą ArcheAge. Nadchodzą lepsze czasy dla gry!

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
10 4903
Kakao Games nowym wydawcą ArcheAge. Nadchodzą lepsze czasy dla gry!

Chyba nie skłamię, jeśli powiem, że głównym powodem, dlaczego ArcheAge nie odniósł spektakularnego sukcesu w Europie i Ameryce Północnej był wydawca gry - Trion Worlds (potem Gamigo). 

Ich koszmarne decyzje oraz wszechobecne Pay2Win (potem ratowane poprzez wersję B2P) spowodowały, że ArcheAge został zepchnięty na totalny margines…

To już jednak przeszłość. ArcheAge idzie ku lepszemu (bo gorzej być chyba nie może). Już w następnym miesiącu nastąpi zmiana dystrybutora gry na terenie Europy, Ameryki Północnej oraz Oceanii. 

ArcheAge przejdzie od Trion Worlds/Gamigo do Kakao Games (czyli ludzi od Elyon i dawnego Black Desert). 

Chociaż historia gry była pełna wzlotów, jak i upadków, jeden fakt jest niepodważalny; ArcheAge jest i będzie zawsze być jedną z największych gier MMO w historii gatunku. W grudniu 2021 r przełomowa gra rozpocznie swój kolejny rozdział, wytyczając ścieżkę w podróży w kierunku lepszego i świetlana przyszłość.

Kakao Games i deweloperzy XL Games spotkali się, aby zaprezentować fanom, którzy mają przez lata poświęcili swój czas i pasję ArcheAge, lepszą wersją tego doświadczenia, ponieważ Kakao Games przejmie publikacje dla Europy, Ameryki Północnej i Oceanii z obecnego wydawnictwa Gamigo.

Nasza kompilacja zostanie zsynchronizowana z najnowszą wersją gry i pozostanie aktualizowana o nowe treści otrzymane w tym samym czasie na całym świecie. To między innymi pozwoli nam słuchać i dostarczaj wasze opinie programistom szybciej niż wcześniej. Nie możemy obiecać, że każdy pomysł i sugestia zostaną wdrożone, teraz będziesz miał dużo bardziej wpływowy głos w szerszej społeczności ArcheAge.

Nie możemy się doczekać, aby dać wam wszystkim to, co najlepsze na tym świecie.

Ważne: nadal będziemy mieli do czynienia z dwiema wersjami gry: ArcheAge i ArcheAge Unchained, ale dzięki “globalnemu buildowi” otrzymamy najnowszą odsłonę gry, a późniejsze treści będą publikowane równocześnie dla całego świata. Czyli jeśli Korea Południowa otrzyma jakiś dodatek, to w tym samym dniu pojawi się on także u nas.

W najbliższych czasie mamy otrzymać więcej informacji (łącznie ze szczegółami transferu). 

https://archeage.playkakaogames.com/


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube