Kakao Games zostaje wydawcą wielkiego Elyon w Europie

Dodany przez guru około 4 lata temu
3 7161
Kakao Games zostaje wydawcą wielkiego Elyon w Europie

Nowa-stara informacja. Pod bardzo dużej krytyce jaka spadła na AIR w 2018 roku oraz „zawieszeniu” gry na ponad dwa lata, wydawało się, że Kakao Games zrezygnuje z funkcji wydawcy Ascent: Infinite Realm.

Nic takiego się nie stało. 

Wczorajsza notka prasowa potwierdziła, że Kakao Games (przy współpracy z KRAFTON) wciąż ma zamiar wydać AIR, przepraszam, Elyon (nastąpiła zmiana nazwy) na rynku europejskim oraz północnoamerykańskim. 

Kakao Games and Krafton have announced the new name of Ascent: Infinite Realm. The game has officially been renamed to Elyon. This is to better reflect the new focus of the game with the pivot of the core design of the product...

Czy to dobra informacja? Trudno powiedzieć. 

Kakao Games jest znane tylko z Black Desert Online. Zaliczyło tam kilka wpadek (chyba pamiętacie początkowe afery z Pay2Win), ale obiektywnie chyba dało radę. Pod skrzydłami Kakao Games BDO wyrosło na jednego z topowych MMORPG-ów, z którym trzeba się liczyć na rynku. 

Oby podobnie było z Elyon. 


Niestety wspomniana notka nie zawierała żadnych terminów. Nie wiadomo więc, kiedy Elyon zadebiutuje w EU/USA i jaki model ostatecznie przyjmie. Po zmianie nazwy i przebudowie całej gry wszystko jest możliwe.

Póki co trwają przygotowania do otwarcia strony oraz beta-testów. 

https://www.airthegame.com/


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube