Kałabanga! Wojownicze Żółwie Ninja powracają do Fortnite!

Dodany przez PefriX 2 miesiące temu
0 877
Kałabanga! Wojownicze Żółwie Ninja powracają do Fortnite!

Festiwal Zimy to był tylko początek. Właśnie zaczyna się prawdziwa walka – Żółwie powracają w wydarzeniu Kałabanga w Fortnite: Battle Royale, by stawić czoła swemu największemu wrogowi, Shredderowi. Kałabanga startuje wraz z wprowadzeniem poprawki z 9 lutego do aktualizacji 28.20 Fortnite: Battle Royale! Chwyćcie za broń jak Katany Leonardo czy Nunczako Michelangelo, odblokowując nagrody z motywami Wojowniczych Żółwi Ninja w grze. Kałabanga potrwa do godz. 15:00 27 lutego 2024 roku!

Wyjrzyjcie ze swojej skorupy i użyjcie broni oraz powracających deskolotki i Imprezy z pizzą, a przy okazji wykonujcie zadania Kałabanga, by zdobyć Szlam. Im więcej Szlamu zdobędziecie, tym dalej awansujecie na darmowej ścieżce nagród wydarzenia Kałabanga! Ostatnią nagrodą na ścieżce jest jeden z najbardziej pomysłowych wynalazków Donniego: lotnia Skoruposterowiec.

Jeśli kupicie ulepszenie do ścieżki nagród premium wydarzenia Kałabanga, automatycznie odblokujecie strój Shredder. Ścieżka nagród premium to dodatkowa pula nagród, którą możecie odblokowywać w tym samym czasie co darmową ścieżkę. Ostatnią nagrodą na tej ścieżce jest wzmocniony tym samym mutagenem, który na zawsze zmienił życie Żółwi, strój Super Shredder. Jesteście fanami LEGO Fortnite? Shredder i Super Shredder mają style LEGO!

Niezależnie od tego, czy dzierżycie Katany Leonardo, Sai Raphaela, Nunczako Michelangelo czy Kij Donatello, zdobędziecie cztery zdolności (z nieco innymi statystykami, zależnie od wyposażonej broni). Każda z czterech broni ma trzy ładunki, które są dostępne po upływie dziesięciu sekund. Ładunki są zużywane na atak z powietrza i atak zrywem. Bronie te znajdziecie w skrzyniach, zrzutach zaopatrzenia i automatach do sprzedaży przedmiotów! Więcej szczegółów tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube