Kapitan Ameryka oraz program „We The People” w Fortnite

We the people in fortnite 1920x1080 369880767

W Fortnite zadebiutował strój Pierwszego Avengersa, czyli Kapitana Ameryki. Możecie zaopatrzyć się niego, dzięki czemu otrzymacie  specjalny kilof oraz plecak Tarcza z Protoadamantium (dwa w jednym!). Poza tym pojawiła się również emotka Wspaniały Salut. Co jednak prócz tego?

ØPUS UNITED przedstawia „We The People” – „My, Naród” – serię rozmów ze prominentnymi osobami czarnoskórymi, o innych kolorach skóry oraz potomkami rdzennych ludów Ameryki Północnej, wzbogacających dyskusję o nierówności rasowej w Stanach Zjednoczonych.

Zajrzyjcie 4 lipca o godzinie 15:46 czasu polskiego na Królewską Imprezę – miejsce pokazów w Fortnite – by obejrzeć We The People. We The People prowadzi Van Jones, a gośćmi będą: Elaine Welteroth – była redaktorka naczelna Teen Vogue, Jemele Hill – autorka tekstów do The Atlantic, Killer Mike – raper, tekściarz i wizjoner, oraz Lil Baby – muzyk hip-hop. Van Jones podyskutuje z gośćmi o tym, jak zmienić kwestię systemowego rasizmu w mediach, kulturze i rozrywce. 

Po premierze na Królewskiej Imprezie, program „We The People” będzie emitowany wielokrotnie – co dwie godziny przez 24 godziny – przez całą sobotę 4 lipca.

Zobacz także

20 komentarzy