Karcianka League of Legends jest już z nami od 2 lat

Dodany przez PefriX około rok temu
2 1349
Karcianka League of Legends jest już z nami od 2 lat

Śmiano się z Riot Games, że niesłusznie ma w nazwie „s”, bo przecież w ciągu dekady wydali tylko i wyłącznie League of Legends. W krótkim czasie firma zmieniła jednak swoje oblicze – mamy Teamfight Tactics, Wild Rift, Valorant, a także Legends of Runeterra (nie liczę gier single-player). Ta ostatnia produkcja obchodzi właśnie swoje drugie urodziny.

„Legends of Runeterra kończy 2 lata, w związku z czym rozdajemy prezenty, abyście świętowali razem z nami! Od momentu wprowadzenia patcha 3.6.0 11 maja o 20:00 CEST możecie logować się przez 7 dni, aby zgarniać wyjątkowe nagrody z okazji 2. rocznicy, takie jak:

  • Skórki z Arcane dla Vi i Jinx
  • „Widzisz To Spojrzenie?” Emotka Vi z Arcane
  • Ikona i rewers „Drugie Urodziny”

Poza resztą poniższych zmian w tym patchu wprowadzimy też nowy zestaw kart, który ma zapełnić luki w niektórych archetypach, takich jak Elitarni, Reputacja i... Udyr. Prosimy o wyrozumiałość, wciąż eksperymentujemy z tym pomysłem.”

Riot Games pokusiło się również o szereg zmian wśród mało popularnych bohaterów, aby ułatwić im rozgrywkę, a także dodali kilka kart wspierających Elitarnych, Reputację i Udyra. Wprowadzono również modyfikację zasad Legends of Runeterra, która dotyczy kilku słów. Warto się z tematem zapoznać, aby nie było potem niespodzianki, że coś działa inaczej, niż myśleliście. Całość dostępna jest tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube