Karcianka Legends of Runeterra położy większy nacisk na PvP

Dodany przez PefriX około 2 lata temu
2 1341
Karcianka Legends of Runeterra położy większy nacisk na PvP

Riot Games spojrzało w statystyki i odkryło, że większość graczy Legends of Runeterra zainteresowana jest PvP, a niekoniecznie PvE. Choć tryb Ścieżki Bohaterów oferuje świetną zabawę i mnóstwo dobrych wrażeń, jego rozbudowa będzie wymagać znacznych nakładów pracy. Dlatego podjęto decyzję, że zamiast dzielić grę na podstawową rozgrywkę PvP i Ścieżkę Bohaterów, Riot poświęci maksymalną uwagę najwierniejszej grupie graczy PvP. 

Nowe podejście zaowocuje spójniejszymi i bardziej dopasowanymi aktualizacjami kart oraz ekscytującymi nowymi dodatkami. Nadal będziecie mogli kroczyć Ścieżką Bohaterów; na razie jednak tryb ten będzie znacznie rzadziej aktualizowany. Riot ma w zanadrzu wiele projektów, które mogłyby skorzystać z wiedzy zdobytej ze Ścieżki Bohaterów, dlatego firma oddeleguje deweloperów tego trybu do innych swoich gier.

„Jesteśmy podekscytowani na myśl o tym, co przyszłość przyniesie LoR i co to będzie oznaczać dla was – naszych graczy. Rywalizacja w grze, nasza więź ze społecznością i częste aktualizacje stanowią istotę LoR. Pozostaną nietknięte i posłużą za podwaliny kolejnych projektów, gdy będziemy dalej nadawać kształt naszej przyszłej wizji.”

Pod koniec lata Riot Games przedstawi zaktualizowany plan na dalszy rozwój Legends of Runeterra. Wy w ogóle grywacie w tę karciankę?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube