KAY/O to wyciszający robot, który trafi niedługo do Valorant

Graczy Valorant powinna ucieszyć ta wiadomość. Epizod trzeci aktu pierwszego (Episose 3: Act 1) taktycznego shootera od Riot Games pojawi się już niedługo, bowiem 22 czerwca! Wraz z nim do gry trafi nowa postać, KAY/O.

KAY/O to robot posiadający całkiem zróżnicowany pakiet umiejętności. Jego główna zdolność pozwala mu na rzucanie nożami przyklejającymi się do ścian oraz wyciszającymi wrogów znajdujących się w zasięgu ich działania. Wyciszenie sprawia z kolei, że agenci nie mogą używać swoich zdolności. Kojarzycie Revenanta z Apex Legends? Jeśli tak, to KAY/O będzie działał w podobny sposób. Jeśli nie, to będziecie musieli zobaczyć filmik.

Drugą i trzecią zdolnością robota jest kolejno granat błyskowy oraz granat odłamkowy. Ten ostatni również może przykleić się do ściany, a do tego eksploduje wielokrotnie podczas detonacji. Ulti robota to wzmocniona wersja wyciszenia, która pulsuje specyficzną energią. Poza wyciszaniem wrogów, wzmacnia ona KAY/O, a do tego zapewnia również inny efekt – gdy robot zostanie powalony, sojusznicy będą mogli go wskrzesić.

Poza tym do Valorant trafi nowa przepustka bojowa. Jej cena to standardowo 1000 VP, czyli jakieś 40 złotych. W ramach tego karnetu będziemy mogli odblokować ozdoby do broni, spraye, karty, czy skórki.

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz