Każdy może teraz zagrać w TitanReach - nowego MMORPG bez klas postaci

Dodany przez guru około 2 lata temu
6 7640
Każdy może teraz zagrać w TitanReach - nowego MMORPG bez klas postaci

Wczoraj wieczorem rozpoczęła się Kickstarterowa zbiórka na TitanReach – nowego sandboxowego MMORPG inspirowanego takimi tytułami jak (OldSchool) RuneScape, Minecraft czy Cube World. 

Twórcy gry mają zamiar uzbierać pół miliona dolarów… i jak na razie idzie im nieźle. Po kilkunastu godzinach na koncie TitanReach jest już prawie 50 tys. Dolarów (1/10) wymaganej kwoty). W takim tempie sfinansowanie produkcji nie będzie problemem.

Najlepsze jest jednak to, że każdy z nas może – ZA DARMO – sprawdzić grywalność TitanReach. Przez cały okres zbiórki (czyli przez miesiąc) obowiązuje Open PlayTest. Po prostu wbijamy na Discorda TitanReach (TUTAJ) i pobieramy wersję demonstracyjną gry. 

Nie obowiązuje żadne NDA!


W TitanReach nie ma czegoś takiego jak klasy postaci. Rozwój postaci odbywa się poprzez trenowanie poszczególnych umiejętności. Mamy ich w sumie dwadzieścia np. Vitality, Defense, Strenght, Sorcery, Occultism, Alchemy, Mining, Survival itd.

Spory nacisk jest położony również na fabułę oraz elementy społecznościowe, które wymagają na nas interakcję z innymi graczami.

TitanReach prezentuje się naprawdę nieźle (nawet pod względem graficznym) i będziemy trzymać kciuki, żeby cała akcja crowdfundingowa powiodła się.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube