Kiedy rusza Season of Discovery w World of Warcraft Classic?

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
6 4593
Kiedy rusza Season of Discovery w World of Warcraft Classic?

Kiedyś było „You think you do, but you don't!”, a dzisiaj mamy rozmaite wersję World of Warcraft dla każdego. Classic, Classic Progresywny, Classic Hardcore, Retail, a teraz dochodzi Classic+ w wydaniu Season of Discovery.

Będzie to specjalnie zmodyfikowana wersja gry, podzielona na cztery etapy. Na początku maksymalnym poziomem będzie 25, a z czasem próg ten zostanie podniesiony. Otrzymamy specjalne wydarzenie PvP w Ashenvale i związane z nim mounty. Dungeon Blackfathom Deeps zostanie przerobiony na dziesięcioosobowy raid z nowymi mechanikami. No I największą atrakcję, czyli runy modyfikujące działanie naszej postaci. Tankujący shaman, leczący mag, hunter z raidowym buffem. Trochę tego będzie!

Nie wiadomo co Blizzard zrobi z tym tematem i czy Season of Discovery będzie aktywnie rozwijane. Może przemienić się w osobną wersję gry, coś na kształt Old School RuneScape, ale również jest opcja, że cała atrakcja będzie jedynie tymczasowa – w formie serwera tymczasowego. Czas pokaże, a wszystko pewnie zależy od zainteresowania. Niemniej już zasugerowano, że zobaczymy zawartość, która nigdy ostatecznie nie trafiła klasycznego World of Warcraft.

No więc kiedy startuje Season of Discovery w WoW Classic? W Polsce serwery ruszą 30 listopada o 22:00. Zagracie?


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube