Kiedy wyjdzie “lepsza Tibia”, czyli Ravendawn Online?

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
11 6958
Kiedy wyjdzie “lepsza Tibia”, czyli Ravendawn Online?

Ale po kolei.

Dzisiaj w nocy gra została zaktualizowana o duży patch, który skupił się na gruntownym balansie klas, umiejętności, potworów i praktycznie całego contentu gry. Wiele z tych zmian będzie obowiązywać także podczas premiery, więc radzimy zapoznać się z nimi TUTAJ.

Co do wydania Ravendawn Onlin, dokładną datę premiery otrzymamy… już 1 grudnia. Wtedy zostanie wypuszczony specjalny trailer ujawniający dokładny termin pojawienia się Ravendawn na rynku.

Według obietnic Ravendawn miał wyjść jeszcze w tym roku i są ku temu duże szanse. Możliwe jednak, że gra zostanie “przesunięta” na styczeń lub luty – wszystkiego dowiemy się w piątek.

Ravendawn naprawdę znajduje się na ostatniej prostej przed debiutem. Wszystkie fazy gry – Alfa, Closed Beta, Open Beta – zostały już zakończone i z niecierpliwością czekamy na pełne wydanie.

Ravendawn to “nowa epicka gra MMORPG, skoncentrowana na głębi rozgrywki, społeczności i unikalnym projektowaniu postaci”.

Połączenie Tibii oraz Albion Online. Z charakterystyczną grafiką oraz sandboxową rozgrywką, w której mamy 50 różnych klas do stworzenia, kilkanaście profesji, system polityczny, unikalny system reputacji czy gospodarką kształtowaną przez graczy.

 


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube