King of Kings 3: W poniedziałek Open Beta

Dodany przez guru prawie 14 lat temu
0 4846

 Zakończyła się właśnie Closed Beta Test nowego tytułu od studia Gamigo - King of Kings 3. W testach wzięło udział kilkuset graczy, którzy dzień w dzień starali się wychwycić i wyeliminować jak najwiekszą liczbę błędów. Jeśli wierzyć twórcom, wszystko przebiegło sprawnie i bez większych problemów, więc już w najbliższy poniedziałek (16 sierpnia) rozpoczną się Otwarte Beta testy. 

 
Wszystkie postacie stworzone na czas CBT zostały usunięte. Gracze nie będą mogli także zarezerwować nazwy swojego bohatera, gildii czy legionu. Gamigo chce, żeby wszyscy rozpoczęli swoją przygodę od nowa, bez żadnych korzyści wynikających z uczestnictwa w zamkniętych testach. 
 

Gra MMORPG - Kabod Online

 
Podczas Open Bety zniesione zostaną pewne ograniczenia, które obowiązywały podczas wcześniejszej fazy. Tak, więc otrzymamy dostęp do większej ilości umiejętności oraz nasz maksymalny poziom doświadczenia wzrośnie do 50. Dostęp do King of Kings 3 otrzymają gracze mieszkający w Europie i Ameryce Północnej. Reszta świata będzie musiała poczekać na swoją wersję lub na zniesienie ograniczenia przez Gamigo
 
Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie
 

0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube