Kingshunt właśnie wystartował. Darmowa gra w świecie dark fantasy

Dodany przez guru ponad rok temu
3 5592
Kingshunt właśnie wystartował. Darmowa gra w świecie dark fantasy

3 listopada, wieczór, więc czas na premierę Kingshunt. 

Jest to nowa “trzecioosobowa taktyczna bijatyka na arenie osadzona w mrocznym świecie fantasy”, która posiada w sobie elementy gry MOBA oraz elementy gry MMO. Pierwotnie miała to być płatna produkcja, ale ostatecznie zdecydowano się na model Free-To-Play (twórcy mają zarabiać głównie na “kosmetykach”.

Kingshunt jest dostępny tylko i wyłącznie na Steamie - TUTAJ

Gra posiada kilka trybów: od zwykłego PvP 5vs5, w którym staramy się utrzymać kontrolę nad polem bitwy, po tryb PvE z wieżyczkami i potworkami. W Kingshunt znajdziemy wiele różnych postaci/klas, które specjalizują się w różnych stylach walki (tak, mamy Tanków, DPS-ów i Supportów). Istnieje też System Run pozwalający customizować umiejętności. 

Wybieraj spośród ponad tuzina potężnych i wyjątkowych bohaterów. Te mroczne postacie o tematyce fantasy mogą pasować do każdego stylu gry, korzystających z umiejętności rzucających na dystans, brutalnych czołgów z bronią białą lub wyspecjalizowanych klas wsparcia, które mogą leczyć i wzmacniać swoją drużynę. 

To, co zobaczycie dzisiaj to Early Access. Gra będzie jednak regularnie rozwijana, więc spodziewajcie się wielu nowości w najbliższych miesiącach. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube