Klucze do The Day Before wystawiane nawet za 2000 złotych, a serwery zostaną wkrótce wyłączone!

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
9 5360
Klucze do The Day Before wystawiane nawet za 2000 złotych, a serwery zostaną wkrótce wyłączone!

AKTUALIZACJA: Serwery The Day Before zostaną wyłączone 22 stycznia :)

Słowem klucz w tytule jest „wystawiane”. Nie napisałem „sprzedawane” czy nawet „licytowane”, bo to jak z tymi kontami do Tibii na Allegro. Niby wystawiane po tysiące złotych, a jakoś nikt nie kwapi się ich kupować — z paroma wyjątkami, oczywiście. Jednak te wyjątki często wystarczą, aby rozgrzać opinię publiczną i w przypadku The Day Before wygląda to podobnie.

Jak dobrze wiecie, The Day Before okazało się porażką. Żadna niespodzianka, ale niektórzy łudzili się, że jednak wyjdzie z tego coś sensownego. Nie wyszło, twórcy zwinęli manatki, a gry nie kupicie już na Steamie. Nabędziecie jednak do niej klucze na różnych platformach zewnętrznych. Na takim GG.deals znajdziecie oferty z Kinguina, G2Play czy Gamivo i co mogę dodać? Ceny są szalone!

Ponad 930 złotych za The Day Before to astronomiczna kwota, ale to NAJNIŻSZA obecnie oferowana cena. Klucz do gry wystawiany jest nawet za ponad 2000 złotych. Czy ktoś faktycznie kupuje po takich cenach? Ciężko orzec, ale w historii były osoby nabywające takie klucze ze względów kolekcjonerskich.

W końcu gry już normalnym sposobem nie nabędzie się na Steamie, więc teoretycznie jej wartość „rośnie”. Oczywiście może okazać się, że niedługo klucze do The Day Before będą dostępne w Sieci za grosze. Niemniej mam wrażenie, że najgorsza gra tego roku (a przynajmniej największy scam) nabierze wartości kolekcjonerskiej i faktycznie będzie prawdziwym, drogocennym okazem.

Tylko pytanie jak długo? W końcu nie wiadomo, ile serwery jeszcze postoją serwery postoją do 22 stycznia, więc wkrótce posiadacz The Day Before nawet nie zagra! Chociaż z drugiej strony w posiadaniu takich rzadkich okazów chyba chodzi właśnie o tym, że się je ma. Niesamowita sytuacja, ale czy zaskakująca? Ludzie wydawali i będą wydawać swoje pieniądze na niezrozumiałe dla wielu osób rzeczy...


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube