Klucze do Will To Live Online, czyli „stalkerowego shootera MMO”

15061

Cześć!

Mam dzisiaj dla Was 10 kluczyków do Will To Live Online, czyli produkcji, która niedawno zadebiutowała na Steamie w ramach Early Accessu. Guru opisuje ją następująco:

„Will To Live Online przenosi nas do ogromnego postapokaliptycznego świata, w którym – to nasze podstawowe zadanie – musimy przetrwać. Osiągniemy to dzięki eksploracji, zawieraniu przyjaźni z innymi graczam oraz  wspólnych wypadach poza bezpieczne strefy. W grze istnieją klasy postaci, gildie, frakcje, dziesiątki różnych broni i przedmiotów, a nawet dungeony osadzone zazwyczaj w bunkrach, kopalniach lub kanałach metra.”

Produkcja ma całkiem niezłe opinie na Steamie, ale błędy potrafią dać się we znaki, dlatego musicie się z tym liczyć. Jeśli nadal czekacie na wymarzonego Stalkera Online, to może, w ramach
„relaksu”, powalczycie o Will To Live Online?

Do zdobycia jest 10 kluczyków na Steam, ale w tym wszystkim tkwi jeden haczyk. Musicie bowiem odpowiedzieć mi na jedno pytanie, a raczej dokończyć zdanie:


„Gdybym był Stalkerem to…”


^Powyższe zdanie musicie dokończyć.

Najciekawsze pomysły zostaną nagrodzone kodem do Will To Live Online, przy czym nie chce od Was referatów. Waszym zadaniem jest DOKOŃCZENIE zdania, a nie dopisywanie nowych.

Przykład: „Gdybym był Stalkerem to mieszkałbym w Sosnowcu.”

W przypadku powtarzających się odpowiedzi, liczy się ta, która została napisana jako pierwsza. W roli komisji wyborczej wystąpię ja, więc ewentualne „ale to zdanie było guuupie, dostał kod po znajomości, nie zasłużył na niego” można kierować do mnie :).

Ile macie czasu? Niewiele, bowiem do jutra, do godziny 11:00. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w sobotę (11 sierpnia), w okolicach 11:30.

Uwaga! Jeśli Wasz komentarz ma brać udział w konkursie, musi zawierać JEDYNIE dokończone zdanie z zadania, umieszczone pod tym newsem. Inne wypowiedzi nie będą brane pod uwagę przy wyborze zwycięzców. W razie pytań, jestem do Waszej dyspozycji.

Zobacz także

76 komentarzy