Knockout City dostaje permanentnego, darmowego triala

Ss 48294c4e8ff866c1a69a9fed5f3253cac94fadea.1920x1080

Knockout City, czyli specyficzna gra w zbijaka od EA, która podobno wzbudziła niemałe zainteresowanie. 2 miliony osób to wszak niemały wynik! Tytuł ten dostępny jest w modelu Buy-to-Play, ale jak wspominałem, przez pierwsze 10 dni od premiery gry, udostępniono go za darmo. Wszystko po to, aby każdy zainteresowany mógł samemu sprawdzić co w trawie piszczy.

Deweloperzy uznali jednak, że to za mało czasu. Dlatego przedłużają opcję tę… bezterminowo! Oczywiście z ograniczeniami, a wszystko w ramach Free Triala. Dzięki niemu możecie grać za darmo w Knockout City do maksymalnie Street Rank 25. Dopiero wtedy będziecie musieli kupić grę, o ile oczywiście będziecie nią zainteresowani. Nie grałem, więc nie wypowiem się czy to „dużo darmowej zabawy”, ale na Reddit gracze zapewniają, że Street Rank 25 wystarczy, aby ograć sobie Knockout City.

Knockout City ma w pełni funkcjonujący cross-play, a do tego tytuł ten dostępny jest w Xbox Game Pass, dzięki EA Play. Produkcję tę możecie sprawdzić poprzez Steam lub Epic Games Store – Wasz wybór!

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Co sądzicie o Elyon?

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz