Knockout City już za darmo! Drużynowa gra w zbijaka czeka!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
3 2012
Knockout City już za darmo! Drużynowa gra w zbijaka czeka!

Knockout City uwolniło się od Electronic Arts i jest teraz wydawane niezależnie przez swoich twórców. Co więcej, ta sieciowa produkcja uwolniła się również od modelu Buy-to-Play, dzięki czemu jest teraz dostępna w całości za darmo, jako Free-to-Play. A to wszystko w ramach szóstego sezonu, który już ruszył.

Co jeszcze wprowadza aktualizacja? Zmiany w Hideouts, dodano Boomerang Ball, zaimplementowano garść wydarzeń, pojawiły się nowe Playlisty i wiele więcej! Dodatkowo, Knockout City nie wymaga już od konsolowców wykupienia usługi PlayStation Plus, Xbox Live Gold lub Nintendo Switch Online Membership aby zagrać!

Jeśli wydaliście pieniądze na Knockout City to otrzymacie po zalogowaniu się do gry Loyalty Royalty Bundle w ramach podziękować. Sam Season 6 nazywa się City of Tomorrow i skoncentrowany jest dookoła futurystycznej wizji przyszłości z dedykowanymi przedmiotami kosmetycznymi do zdobycia. Znalazło się również miejsce na rzeczy związane z Among Us. Wprowadzono również kilka poprawek do gier rankingowych, aby te były bardziej sprawiedliwie –jeśli przegracie mecz to jeszcze nic straconego!

Wszyściuteńko szczegółowo zostało opisane tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube