Knockout City za darmo przez 10 dni! Nie zmarnujcie okazji!

Knockout city cross play beta announcement trailer ewdh.1200

O Knockout City pisałem Wam już kilkukrotnie. Jeśli jakimś cudem ominął Was news o tejże produkcji i nie wiecie, z czym się ją je, to już oferuję skrótowiec – cała reszta może przejść dalej. Knockout City to dynamiczna, drużynowa gra w zbijaka w której musisz trafić piłką w przeciwnika. Nie będziemy jednak „strzelali” piłką w oponenta, a zamiast tego trzeba będzie korzystać ze zmyłek, podawać piłkę sojusznikom oraz odpowiednio rzucać. Wróg będzie mógł zareagować i odwdzięczyć się tym samym, a do tego dojdą piłki z różnymi efektami, czy możliwość rzucenia towarzyszem.

Knockout City jest mocno promowane przez Electronic Arts. Ten multiplayerowy shooter 3vs3 zadebiutuje oficjalnie 21 maja. Będzie to gra Buy-to-Play z opcjonalnym Item Shopem, pełnym przedmiotów kosmetycznych i z przepustką bojową. JEDNAK…

Jednak przez pierwsze 10 dni od premiery gry, Knockout City dostępne będzie całkowicie za darmo (Free-to-Play). Wszystko po to, aby każdy mógł sprawdzić tytuł, czy mu pasuje, czy jednak nie. Wszystko w ramach wydarzenia Dubbed Block Party. Dzięki niemu wszystkie mapy i tryby będą dostępne do przetestowania.

Jeśli zdecydujecie się na kupienie Knockout City w trakcie trwania tego wydarzenia, otrzymacie garść przedmiotów kosmetycznych w nagrodę (Epic outfit, hairstyle, glasses, glider, intro pose, KO effect i 500 Holobux). Nie ma przy tym znaczenia, którą wersję gry nabędziecie, bowiem to będzie liczone, jako bonus.

Szczegóły na temat wydarzenia oraz przygotowanych atrakcji znajdziecie tutaj. Knockout City wystartuje 21 maja.

Zobacz także

5 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz