"Kobiety nie nadają się na liderów gildii" (???)

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
51 7582
"Kobiety nie nadają się na liderów gildii" (???)

To pytanie wydawało się proste. Mieliście odpowiedzieć, czy kiedykolwiek – w waszej “karierze” MMORPG – byliście w gildii prowadzonej lub zarządzanej przez kobietę?

No i odpowiedzieliście: 52% było w takiej gildii, 48% nie było w takiej gildii.

I na tym moglibyśmy zakończyć tę dywagację, ale komentujący pod ankietą poruszyli kwestię, która może, ale nie musi mieć bezpośredni związek tym zjawiskiem.

Czy kobiety w ogóle nadają się na stanowiska kierownicze? I nie ważne, czy mówimy tutaj o jakiejś realnej firmie, czy rządzeniu gildią w – bądź co bądź – wirtualnej gierce wideo. W obu przypadkach mamy pod sobą kilkanaście lub kilkadziesiąt osób.

Komentarze naszych userów są bezlitosne i pokazują, że po ich doświadczeniach klany z kobietami-liderami zawsze miały problemy. Podobno kobiety nie sprawdzają się na takich stanowiskach i że gildie zarządzane przez Panie szybko się rozpadają.

Czy mieliście podobne przygody czy może to jednak zwykła przesada, uprzedzenie czy nawet mizoginia? 

Baa kiedyś nawet chciałem podjąć pracę w firmie zarządzanej przez kobietę, gdy tylko się dowiedziałem powiedziałem: chyba was kompletnie popierdoliło. Rok później już było po firmie, co za przypadek. . Baby do garów a nie do firm czy rozrywek elektronicznych stworzonych dla ludzi.

**

Ja byłem ale zawsze jak liderem była kobieta to gildia długo nie wytrzymywała i się szybko rozpadały

**

w wot raz, klan zdechl po miesiacu od powstania  :d

***

Dziękujemy za wszystkie głosy i zapraszamy do nowej ankiety.


51 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube