Kolejna topowa gildia World of Warcraft ogłasza emeryturę

Dodany przez guru 3 miesiące temu
4 13295
Kolejna topowa gildia World of Warcraft ogłasza emeryturę

Chodzi o Skyline (天涯) – najlepszą chińską gildię World of Warcraft, która była równocześnie jedną z najlepszych gildii na świecie.

Chińczycy – w każdym wyścigu o “World First” na przestrzeni ostatnich lat – plasowali się w pierwszej piątce, dziesiątce lub pierwszej piętnastce topowych gildii WoW-a.

Niestety to się skończyło, bo Skyline ogłosiło wycofanie się z profesjonalnych rajdów, czyli de facto wycofanie się z rozgrywki. Powody takiej decyzji są trzy:

  • Zamknięcie chińskiej wersji World of Warcraft, przez co Skyline musiało przez 400+ dni kontynuować przygodę (praktycznie od zera) na tajwańskich serwerach.
  • Ogromne koszty wyścigów o “World First”, które wymagały miesięcy przygotowań, farmienia złota lub po prostu kupowania złota za realne pieniądze.
  • No i fakt, że Skyline wciąż brakuje skilla do “Echo” czy “Liquid”, a liderzy gildii nie chcą skazywać swoich członków na dalsze “wyczerpanie fizyczne i psychiczne”.

Od 2017 roku do chwili obecnej rozwinęliśmy się od początkowego „pomysłu” do chwili obecnej, do bycia topową gildią Chin. Zajęło nam to 7 lat.

Po zamknięciu CN kontynuowaliśmy atak na serwer TW. W ciągu tych ponad 400 dni pokonaliśmy wiele trudności i przeszkód. Po całym tym czasie zdaliśmy sobie sprawę, że przed nami jeszcze sporo pracy, aby konkurować z czołowymi gildiami na świecie, a z drugiej strony do ponownego uruchomienia serwera CN jeszcze daleko , środowisko i wyzwania, którym będziemy musieli stawić czoła, jeśli będziemy kontynuować ataki na TW, staną się tylko trudniejsze i bardziej wymagające.

Niezależnie od tego, czy dzieje się to w grze, czy w prawdziwym życiu, każdy pociąg się zatrzyma, każda podróż dobiegnie końca i każdy w końcu dotrze do celu. Zamiast pozwalać naszym członkom na dalsze wyczerpanie fizyczne i psychiczne, chcemy, aby to doświadczenie stało się wspomnieniem i oddało wybór w nasze ręce.

Powodzenia w przyszłości.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube