Kolejne anime w Fortnite, tym razem Jujutsu Kaisen

Dodany przez PefriX 10 miesięcy temu
3 1789
Kolejne anime w Fortnite, tym razem Jujutsu Kaisen

Fortnite tym razem nawiązuje współpracę z Jujutsu Kaisen. Przeklęta Energia opanowała także Wyspę Battle Royale. Okiełznajcie ją i wykorzystajcie w wydarzeniu „Przełam klątwę!” w Fortnite, które potrwa do godz. 8:00 25 sierpnia 2023 roku.

Zniszczcie klątwolamy, by opanować przeklęte techniki. Używając ich i walcząc na inne sposoby, wykonajcie zadania „Przełam klątwę”! i zdobywajcie nagrody kosmetyczne oraz nagrody za awans na darmowej ścieżce nagród, w tym emotkę Technika Cienia: Ropucha. Ciągle wam mało nagród za wykonywanie zadań każdej z rang zaklinacza Jujutsu? Kupcie Ścieżkę Nagród Premium, by otrzymać dostęp do dodatkowej puli nagród, w tym stroju Yuji Itadori.

Yuji nie jest jedynym zaklinaczem z Technikum Jujutsu debiutującym w Fortnite – stroje innych uczniów – Megumi Fushiguro i Nobary Kugisaki – oraz nauczyciela Satoru Gojo są już dostępne w sklepie. Klątwolamy z kolei włóczą się po wyspie – rozbijcie jedną, a pozostawi dwie przeklęte techniki: Technikę Słomianej Lalki oraz Technikę Purpurowej Próżni:

  • Technika Słomianej Lalki to szybka seria ciosów młotkiem, która wystrzeliwuje gwoździe pełne Przeklętej Energii. Użyjcie jej, by przygwoździć przeciwników!
  • Technika Purpurowej Próżni często nazywana po prostu „Purpurą”, stanowi sekretne połączenie przeklętych technik, wymazując budynki na swej drodze i zadając stopniowe obrażenia wrogom.

Za wykonywanie zadań „Przełam klątwę!” otrzymacie Przeklętą Energię. Dostępne są zadania „Przełam klątwę!” związane z walką na Wyspie Battle Royale oraz ze zdobywaniem PD na wyspach twórców. Im więcej Przeklętej Energii zdobędziecie, tym więcej odblokujecie nagród w grze. Darmowa ścieżka nagród zawiera 11 nagród do odblokowania. Jeśli kupicie ulepszenie do Ścieżki Premium, przy okazji odblokowywania nagród na darmowej ścieżce nagród, będziecie odblokowywać dodatkowe nagrody (bez konieczności wykonywania zadań dodatkowych).

Więcej szczegółów oraz informacje na temat dedykowanego turnieju, znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube